O nas

ZWORNIK -  to najwyższy punkt sklepienia lub łęku

 

ZWORNIK - to miejsce zbiegu przynajmniej trzech górskich grzbietów, grani

 

ZWORNIK - to w wiertnictwie element łączący, wykonany ze stali najwyższej jakości

 

     Firma ZWORNIK powstała w maju 2009 roku jako kontynuacja  dotychczasowej działalności  założycielki - pracy z dziećmi, młodzieżą, kadrą wychowawczą i nauczycielską.  Stosując nowatorskie metody, opracowując autorskie programy  - skutecznie broni  się przed rutyną i schematyzmem, zarówno w dziedzinie turystyki  i rekreacji  jak i w zakresie  edukacji.

 

     Siedziba  firmy znajduje się w Krakowie, jednak zasięg działalności obejmuje również województwa ościenne.

 

     Klientami są szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, placówki wsparcia dziennego oraz instytucje pomocy społecznej kierujące swoją działalność zarówno do młodych jak i dorosłych podopiecznych. Firmy i zakłady pracy to najnowsza dziedzina działalności.

 ZWORNIK
wysoko ceni sobie również  współpracę ze szkołami wyższymi.

 
Małgorzata  Jakubiak i Jarosław Jakubiak
.

MJJJ.JPG
Łączymy solidność, doświadczenie, rzetelność, troskliwość  z młodzieńczym zapałem, poczuciem humoru, operatywnością i dynamizmem działań.

 

 

 

Małgorzata Jakubiak:

     Z wykształcenia jestem pedagogiem, moje doświadczenia zawodowe są wielokierunkowe, ale zawsze ogniskujące się na celu integracyjno-wychowawczym, stąd pomysł firmy, w której przy zabawie i rekreacji można uczyć, integrować, rozwijać, pomagać.MJ1.jpg


Studia pedagogiczne i praca w szkole podstawowej - to początek moich         doświadczeń zawodowych. Własny zakład produkcyjny działający 15 lat - to praktyczna nauka prowadzenia biznesu, integracja zespołu pracowników i twarda, bezwzględna szkoła życia. Równolegle z firmą - ścieżka pracy społecznej - na rzecz szkół, w których uczyły się moje dzieci.Najwspanialszy okres życia to tworzenie i rozwijanie placówek wsparcia dziennego, tzw. świetlic środowiskowych - na krakowskich osiedlach. To przyjaźń z młodzieżą, z dziećmi korzystającymi z tych placówek, integracja środowiska, współpraca z rodzinami i instytucjami zainteresowanymi poprawą standardów życia tych rodzin. To intensywny rozwój osobisty - liczne szkolenia, kursy, konferencje - w których uczestniczyłam i które sama prowadziłam, zdobyte uprawnienia turystyczne, organizowane wyjazdy integracyjne, socjoterapeutyczne, szkoleniowe, wypoczynkowe - dla dzieci, młodzieży, dorosłych, dla rodziców i pracowników wyższych uczelni.

 

 

Jarosław Jakubiak :

    Jestem osobą pozytywną, dającą z siebie wszystko. Zazwyczaj, kiedy coś robię, wierzę w to i daje mi to siłę do dalszego działania. Szybko zapominam o porażkach, choć byłbym nieszczery mówiąc, że nie mają one na mnie żadnego wpływu. Nikt przecież nie lubi dostawać po głowie od życia.

    Jestem bardzo otwarty na nowatorskie pomysły, stąd mój wkład i udział w przedsięwzięciu, jakim jest  Zwornik.JJ.JPG

    Pomimo młodego wieku jestem osobą ze sporym doświadczeniem, jednak to pozostawię sobie jako temat, o którym będę opowiadał długie godziny podczas powrotów z wycieczek z moim udziałem oczywiście, do których wszystkich Państwa serdecznie zachęcam

 

.

 
Chcesz zobaczyć nasze osiągnięcia i referencje? Kliknij tutaj.